Ahoj svet :)

Ahoj svet :)

Nápad na Handmade svadbu mi skrsol na jednej z mnohých svadobných výstav, ktoré som mala tú česť navštíviť. Je toľko dodávateľov, toľko možností..Zároveň som mala možnosť stretnúť toľko inšpiratívnych a krásnych ľudí, ktorí sú tvorcami. Ktorí svojími šikovnými ručičkami dokážu premeniť kúsok dreva na manžetky, dajte im ihlu a niť a máte dokonalé náušničky..chcela som mať týchto ľudí pod jednou strechou. A pripraviť tak nevestičke ponuku, ktorá sa neodmieta. Doplnky pripravené práve pre ňu, pre jej družičky či maminku..všetko vybaví pod jednou strechou.

Zároveň verím ručnej práci. Verím lokálnemu, slovenskému dodávateľovi, ktorí vníma kde žije a vníma potrebu efektívnej práce, zodpovednosti k svojmu okoliu a k planéte. Verím im, lebo som ich vyberala sama, pretože ich príbeh ma oslovil a ich výrobky som mala v rukách :)

Majka, Veronika či Barborka sú dôkazom toho, že na Slovensku máme množstvo šikovných a talentovaných ľudí, ktorí Vám vždy vedia priniesť do života niečo nové.

Treba byť vždy ale zodpovedný. Aj svadba je ten moment, kedy by sme nemali zabúdať že síce je len 1x za život, no má enormný dopad na svet okolo nás. Preto prinášam koncept zero waste svadba. Áno, nikdy to nebude na 1000% dokonalé, ale snaha sa bude vždy viac ceniť ako ingorácia či nečinnosť. Preto na blogu budeme prinášať aj tieto témy.

Ešte raz ďakujem nevestička, že si privítala na Handmade svadbu. Je to pre nás česť sa podielať na tvojom veľkom dni :)

Simona