Svadobná výstava s ohľadom na prírodu

Svadobná výstava s ohľadom na prírodu

Absolvovala som niekoľko svadobných výstav..na každej mi niečo chýbalo..blízkosť, hĺbka či jednoduchý ohľad na životné prostredie. Kde je tá línia medzi krásou a biznisom v svadbe? Dá sa robiť svadobný biznis zodpovedne pokiaľ predajci častokrát hrajú na city vystresovanej neveste?

Vedeli ste, že jedna bežná svadba vyprodukuje niekoľko stoviek kilogramov odpadu?

Je to síce jeden krát za život..nechcem nikomu kaziť radosť ani ideály, o toto tu fakt nejde..ale ročne sa na Slovensku zorganizujú tisíce svadieb. A každý pár ten deň chce pochopiteľne tento stráviť čo najkrajšie a najzapamätateľnejšie. No za akú cenu?

Dávať slová svadba a odpad do 1 vety môže byť samovražedné, no som ochotná ten risk vziať na seba :) Pretože verím, že to má zmysel a treba o tom hovoriť.

Preto bude 18.1. v Trnave malá svadobná výstava. Kde spolu spomalíme. So zodpovednými a lokálnymi výrobcami, ktorí to robia so srdcom a dávajú svadobnému dňu naozaj radosť a zmysel. Ukázať, že sa to dá aj inak. Bez rýchlych zliav a kolekcií, lacných doplnkov z ďalekých krajín.
Z každej "oblasti" svadby tu nás nájdeš 1 dodávateľa. Slovenského, poctivého a navyše takého, ktorému záleží na životnom prostredí. Stretneš fantastických ľudí, ktorí milujú svoju prácu a ktorí do svadobného biznisu pridávajú neuveriteľnú hodnotu a srdce. 

Pretože svadba nemá byť len biznis, ale radosť. Na oboch stranách pomyselnej barikády predávajúci vs konzument. Pretože aj pri tom najkrajšom dni častokrát skĺzneme do zhonu, zliav, očakávaní a nervov. Nová kolekcia, nový strih, krajšie doplnky, iné farby..čo chceme my, čo chce rodina, čo sa patrí a čo nie.

Prídite sa inšpirovať :)
Vidíme sa.

18.1.2020, Victoria Trnava
fb event:
https://www.facebook.com/events/516508065589414/

Moja jedinečná handmade svadba